Search

0216 441 0 PCG (724)

GIGABYTE 4. Nesil AMD EPYC İşlemcileri Desteğini Genişletiyor

Gigabyte'tan yeni nesil işlemci desteği

GIGABYTE’in bir yan kuruluşu olan ve yüksek performanslı sunucular, sunucu anakartları ve iş istasyonları alanında öncü bir şirket olan Giga Computing, en son 4. Nesil AMD EPYC™ işlemcilerini desteklemeyi duyurdu. Yeni işlemciler, “Zen 4c” mimarisine dayanmakta ve AMD 3D V-Cache™ teknolojisini içermektedir, bu da Giga Computing’in kurumsal çözümlerini geliştirerek GIGABYTE’ın kurumsal çözümlerinde bulut tabanlı hesaplama ve teknik hesaplama uygulamaları için üstün performans ve ölçeklenebilirlik sağlamaktadır. Bugüne kadar, otuzdan fazla farklı GIGABYTE sistemi ve platformu en son AMD EPYC 9004 işlemcilerin son neslini desteklemektedir. Zaman ilerledikçe Giga Computing, bu platform için daha fazla yeni GIGABYTE modelini piyasaya sürecek.

Giga Computing Satış Başkan Yardımcısı Vincent Wang, “Her yeni AMD EPYC işlemci nesli için GIGABYTE, tüm iş yükleri ve kullanıcılar için çeşitli platform seçenekleri sunmuştur,” dedi ve ekledi “teknik hesaplama ve bulut tabanlı hesaplama için yeni AMD EPYC 9004 işlemcilerinin son duyurusu ile şu anda mevcut AMD EPYC 9004 Serisi platformlarımızda da destek vermeye hazırız.”

Zen 4c mimarisi tarafından desteklenen yeni 4. Nesil AMD EPYC™ işlemciler, büyüyen bulut tabanlı ortamlar ve teknik hesaplama için gereken performans, enerji verimliliği ve uyumluluğu sunuyor.