Search

0216 441 0 PCG (724)

2016 yılından bu yana, bilişim sektörünün lider donanım üreticisi Gigabyte markasının ENTERPRISE ürünlerinin Türkiye tek Distribütörü olan PCG olarak, anahtar teslim projelerde hızlı ve güvenli çözümler üretiyoruz.

Satış ve teknik servis hizmetlerini verdiğimiz Gigabyte Enterprise ürünleri, sunucu, iş istasyonları ve sunucu/iş istasyonu tipi ana kartlardan oluşmakta olup, kobiler, veri merkezleri, büyük ölçekli kurumsal firmalar ve kamu kuruluşları ana müşteri portföyümüzü oluşturmaktadır.

Kobilerden, veri merkezlerine; büyük ölçekli kurumsal firmalardan kamu sektörüne kadar geniş bir müşteri kitlesine hitap eden Gigabyte Enterprise ürünleri, bizim için sadece bir ürün yelpazesi değil, aynı zamanda müşterilerimizin iş süreçlerini optimize etmelerine, verimliliği artırmalarına ve rekabet avantajı elde etmelerine olanak tanıyan bir çözüm portföyüdür.

Dünya genelinde bilişim sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Nvidia’nın Türkiye’deki tek ENTERPRISE GPU çözümlerini temsil eden distribütörü olarak faaliyet gösterip, müşterilerimize üst düzey grafik işleme ve veri hızlandırma çözümleri sunma misyonuyla hareket ediyoruz.

Firmamız, anahtar teslim projelerde uzmanlaşmış, hızlı ve güvenli çözümler üretme konusunda büyük bir deneyime sahiptir. Nvidia Enterprise GPU çözümleri, yüksek performanslı grafik işleme, derin öğrenme, yapay zeka ve büyük veri analizi gibi alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Firmamızın odak noktası, müşterilerimize sağladığımız satış ve teknik destek hizmetlerinde yüksek standartları korumak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. PCG olarak, sektördeki en son teknolojiyi takip ederek müşterilerimize rekabet avantajı sağlayacak çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

Kendi üretimimiz olan E-View markası, güçlü, özelleştirilebilir sunucu ve iş istasyonu çözümleri sunan bir marka olarak öne çıkmaktadır. E-View, Türkiye’de ve dünya genelinde müşterilerin veri işleme, depolama ve yönetim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış yenilikçi bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

E-View sunucu çözümleri, yüksek performans, güvenilirlik ve ölçeklenebilirlik konularında öne çıkar. Bu ürünler, müşterilerin farklı iş yüklerini yönetmelerine yardımcı olmak için geniş bir kapasite ve konfigürasyon seçenekleri sunar. Aynı zamanda modüler yapıları sayesinde, müşterilerin özel gereksinimlerine mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

Terramaster Depolama, yedekleme ve NAS çözümlerinin Türkiye distribütörü olarak, bilişim sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak faaliyet gösteriyoruz. Terramaster’ın ürünleri, depolama ihtiyaçlarına yönelik çeşitli profesyonel ve güvenilir çözümleri içerir. Müşterilerimize yüksek kapasiteli veri depolama, güvenli yedekleme, ve veri paylaşımı konularında özelleştirilmiş ve güçlü seçenekler sunma misyonuyla hareket ediyoruz.

Terramaster ürün yelpazemiz, güvenilirlik, dayanıklılık ve yüksek performans konularında öne çıkarken, çeşitli depolama kapasiteleri ve özelliklerle farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.